Pracownik produkcji (k/m) bez języka niemieckiego - Mile widziane również pary, grupy! - Niemcy

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Rzeszów

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Prawo jazdy
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) - BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO - MILE WIDZIANE RÓWNIEŻ PARY, GRUPY - NIEMCY
Miejsce pracy: okolice Könnern

Zakres obowiązków:
  • - Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych (kiełbas, parówek, szynek)
  • - Odważanie produktów
  • - Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12,10 € brutto/h
  • - Dodatki za pracę w godzinach nocnych (50%), w soboty (25%), w niedziele (100%) i święta (150%)
  • - Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) w odległości 12 km od zakładu pracy
  • - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • - Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • - Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • - Bezpłatną odzież roboczą
  • - Przyjazna atmosfera w pracy, umiarkowane tempo pracy
  • - Wsparcie polskiego koordynatora i polskich brygadzistów oraz współpracowników (b. dużo Polaków jest już zatrudnionych w tym zakładzie pracy)
  • - Możliwość zjazdów do Polski co dwa tygodnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji - okolice Könnern na adres e-mail:

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry