To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe Wolsztyn

Szczegóły ogłoszenia

Ta maszyna do łączenia włókien jest używana głównie do łączenia światłowodów o wysokiej wydajności i niezawodnej jakości, które można dalej łączyć ze zwykłymi kablami światłowodowymi, zworami, wielomodowymi i kwarcowymi optycznymi z przesuniętą dyspersją. Posiada 6-sekundowy czas spawania i 15-sekundowy czas nagrzewania, 200-sekundowy czas nagrzewania dzięki akumulatorowi o dużej pojemności.

Szybsze łączenie i ogrzewanie
Uchwyt na włókno 3 w 1
Funkcjonalny port ładowania
Oddzielna i przenośna konstrukcja
Wyraźny wyświetlacz LCD i długi czas czuwania

Solidna konstrukcja

Solidne konstrukcje spełniają różne wymagania dotyczące obszaru roboczego, są pyłoszczelne, odporne na wstrząsy i mrozoodporne. Spawarka światłowodowa jest szczególnie odpowiednia do projektów światłowodowych i kablowych, konserwacji badań naukowych i nauczania w telekomunikacji.

Funkcje i szczegóły

Szybsze łączenie i ogrzewanie: Spawarka światłowodowa wykorzystuje mocny, szybki silnik, który umożliwia szybkie łączenie w 6 sekund i 15 sekund nagrzewania, łączenie ciągłe i nagrzewa około 200 razy. Oszczędza czas w eksploatacji.

Uchwyt światłowodowy 3 w 1: Nasza spawarka światłowodowa jest wyposażona w uchwyt światłowodowy 3 w 1, odpowiedni do kabli SM, MM, gołych światłowodów, pigtaili, izolowanych gumą kabli wielowłóknowych. Odpowiednie włókna: SM (G.652 i G.657); MM (G.651); DS (G.657); NZDS (G.655).

Funkcjonalny port ładowania: spawarka światłowodowa jest wyposażona w wielofunkcyjny port, a do precyzyjnego działania można używać zewnętrznego światła LED w nocy. Możesz go również użyć do ładowania telefonu. Napięcie ładowania: DC 13,5 V/4A.

Oddzielna i przenośna konstrukcja: Nasza spawarka światłowodowa AI-7C zapewnia również oddzieloną skrzynkę narzędziową, z której można wyjąć stołek, aby zrelaksować się podczas pracy. A pudełko ma dwie warstwy, o dużej pojemności. Ponadto zapewnia doskonałe akcesoria, w tym tasak fuzyjny, baterię litową, ładowarkę i tak dalej.

Wyraźny wyświetlacz LCD i długi czas czuwania: Dzięki 5-calowemu ekranowi o wysokiej rozdzielczości ręczna spawarka światłowodowa może uzyskać nawet 300-krotne powiększenia ostrości, gdy oś X/Y jest wyświetlana osobno. Dzięki akumulatorowi 7800 mAh czas ładowania to mniej niż 3,5 godziny. Maszyna termojądrowa jest szczególnie odpowiednia do projektów światłowodowych i kablowych, konserwacji badań naukowych, energii elektrycznej i innej komunikacji.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry